درباره ما

درباره تهویه یکتا

تهویه یکتا یک برند معتبر ایرانی با بیش از 20 سال فعالیت مستمر و مستدام در زمینه صنعت تهویه مطبوع کشور است. شرکت تهویه یکتا از ابتدا تاکنون با قدرت و توان بیش از پیش به کار خود ادامه داده و در حال حاضر یکی از برترین و معتبرترین برند های صنعت تهویه مطبوع و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی کشور است.

این شرکت با همکاری گروهی از بهترین و زبده ترین متخصصین صنعت تهویه مطبوع، اقدام به بومی سازی دانش تولید انواع تجهیزات صنعتی مورد نیاز این صنعت کرده است. زمینه های فعالیت شرکت در حال حاضر به شرح ذیل است:

  • تامین تجهیزات مورد نیاز پروژه های صنعتی و تاسیساتی صنعت تهویه مطبوع
  • ارائه دهنده جامع ترین راه کارهای مشاوره ای برای انتخاب ظرفیتها و تجهیزات مورد نیاز
  • طراح و مجری انواع سیستم های تاسیسات مکانیکال و تهویه مطبوع

بر این اساس، اصلی ترین فعالیت ها و خدمات قابل ارائه توسط شرکت تهویه یکتا به شرح زیر می باشد:

  • طراحی و ساخت تجهیزات تهویه مطبوع شامل برج خنک کننده، چیلر و انواع مینی چیلر برای تمام مناطق جغرافیایی و اقلیم های آب و هوایی کشور
  • تولید و ارائه انواع ایرواشر ها، هواساز ها، دستگاه های زنت، روف تاپ پکیج ها و دستگاه های وی آر اف با ظرفیت های متنوع
  • محاسبه ظرفیت، طراحی و تولید انواع مختلف اگزاست فن ها
  • ساخت و تولید انواع دیگ بخار، منبع کویل دار و مبدل حرارتی همراه با کویل های مسی
  • طراحی، تولید و نصب انواع سیستم های تصفیه آب شامل فیلتر شنی، سختی گیر آب، فیلتر کربن، دیونایزر و انواع دستگاه های آب شیرین کن صنعتی

اساسی ترین استراتژی تهویه یکتا، ساخت و تحویل بهترین دستگاه ها با متریال و کیفیت درجه یک و خدمات قابل اتکا می باشد. نتیجه این شرکت اطمینان از آرامش، آسایش و حس رضایتی است که مشتریان در منزل و محل کار احساس و تجربه می نمایند و حفظ این سطح از رضایت و اطمینان جزء برنامه های اصلی و همیشگی شرکت تهویه یکتا است.

شرکت تهویه یکتا در همه این سال ها به تنوع در تولید محصولات با ابعاد، ظرفیت ها و مشخصات متنوع پرداخته است و سعی نموده که بخش های بیشتری از بازار خانگی تا صنعتی را پوشش دهد.

مشاوره های ما در زمینه های فنی، قیمت، طراحی و نصب و راه اندازی باعث می شوند که مشتریان بهترین تصمیم خرید را اتخاذ کنند و برای سال های متوالی از انتخاب خود، احساس رضایت داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *